• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Sporta un kultūras pasākumi

Brīvā laika pasākumi

LSAB veicina dažādas kolektīvās brīvā laika aktivitātes.  

Arodbiedrības biedriem un viņu ģimenes locekļiem tiek daļēji apmaksātas kolektīvās ekskursijas un tūrisma braucieni.

Sportojam.  LSAB atbalsta biedru sportiskās aktivitātes, labāko sportistu un komandu dalību dažāda līmeņa  sacensībās.

Tiek organizēti un atbalstīti dažādi kolektīvu atpūtas un izklaides pasākumi.

 

LSAB biedri apmeklē Dailes teātra izrādi “Neiespējamā misija”

2019. gada 06.oktobrī LSAB biedri no Tet AO, VASES AO un Latvijas pasta arodorganizācijām apmeklēja Dailes teātra izrādi “Neiespējamā misija”.

Lasīt vairāk

Baleta izrāde “Bolero” Latvijas Nacionālajā Operā

2019.gada 29.septembrī LSAB biedri apmeklēja baleta izrādi "Bolero", kas  bija kā īsti svētki sirdij un dvēselei.

 

Lasīt vairāk

LSAB biedri apmeklē teātra izrādi “Man 30 gadu”

2019. gada 28. septembrī LSAB biedri kuplā skaitā apmeklēja Latvijas Nacionālā teātra izrādi – “Man 30 gadu”.

Lasīt vairāk

LSAB biedru ekskursija uz Čehiju 21.09.2019-25.09.2019

2019. gada. 21. septembra agrā rītā LSAB biedru grupa gan no Tet AO, gan Latvijas Pasta arodorganizācijas devās no Rīgas ekskursijā uz Prāgu, Čehiju.

Vairāk bildes galerijā

Lasīt vairāk

LSAB Ekskursija “Kaļiņingrada, Dzintara krasts un Kuršu kāpa”

No 2019.gada 20. līdz 22. septembrim LSAB Latvijas Pasta arodorganizācija organizēja ekskursiju uz Kaļiņingradas apgabalu. Ekskursijas  laikā LSAB biedri apskatīja vairākas pilsētas un ievērojamas vietas.

Lasīt vairāk

LSAB biedri apmeklēja Dailes teātra izrādi “Planēta Nr.85”.

2019. gada 1. septembrī, Zinību dienā LSAB biedri apmeklēja Dailes teātra izrādi visai ģimenei “Planēta Nr.85”.

Izrāde ir stāsts par 12 gadus vecu puisi, kurš iemanto iespēju ceļot laikā. Šajā ceļojumā viņš nokļūst Padomju Latvijā 1985. gadā, satiek savu pagātni, savus vecākus jaunībā pirms kāzām un vecvecākus.

Lasīt vairāk

LSAB Latvijas pasta arodorganizācijas ekskursija uz Raunu

2019. gada 17. augustā LSAB Latvijas pasta arodorganizācija rīkoja ekskursiju uz Vidzemes skaistajām vietām, lai iepazītos ar interesantiem cilvēkiem un viņu paveikto, uzzinātu dažādus stāstus par tuvāku un tālāku vēsturi.

 

Vairāk bildes galerijā.

Lasīt vairāk

VASES AO laivu brauciens pa Pededzi

2019. gada 02. augustā VAS "Elektroniskie sakari" arodorganizācija (VASES AO) jau otro gadu pēc kārtas baudīja kopīgu laivošanu. 

Vairāk bildes galerijā.  Video skatīties šeit.

Lasīt vairāk

LSAB Senioru ekskursija uz Valmieru

2019. gada 4. augusta skaistā svētdienā, grupiņa LSAB senioru, devās  ekskursijai uz Valmieras pusi.

Vairāk bildes galerijā.

Lasīt vairāk

LSAB biedru ekskursija uz Klaipēdu- Palangu un Nidu

2019. gada 27. un 28. jūlijā LSAB organizēja biedru kolektīvo pasākumu - kopīgu ceļojumu uz Lietuvu - delfināriju. Maršruts bija aizraujošs ar pirmo pieturu Dziedošo akmeņu ielejā Madzučai, tad uz Palangu un, protams Nidu un delfināriju.

Vairāk bildes galerijā

Lasīt vairāk

LSAB Latvijas Pasta biedru ekskursija uz gleznaino Vecpiebalgu

2019. gada 27. jūlijā LSAB Latvijas Pasta biedri no Liepājas un Saldus devās uz Vecpiebalgu.

Vairāk bildes galerijā

Lasīt vairāk

LSAB senioru ekskursija “Latvijas dārgakmeņi Litenē, senās Marienhauzenas (Viļakas) stāsti un leģendas, Egļavas Mežniecības muzejs, Rekovas dzirnavas un moderna saimniekošana z/s”

2019. gada 29. jūnijā Pēterdienā LSAB seniori devās ekskursijā uz Viļakas pusi.

Vairāk bildes galerijā

Lasīt vairāk

LSAB biedru ceļojums uz Sanktpēterburgu

 2019. gada 20. jūnijā, agrā rītā, neliela  LSAB ceļotāju grupa devās  no  Rīgas uz Sanktpēterburgu.

Vairāk bildes galerijā.

Lasīt vairāk

LSAB biedri Latvijas Nacionālajā operā apmeklē ekskursiju un baletu

 2019. gada 2. jūnijā LSAB biedri no VAS Latvijas Pasts Liepājas, Ventspils un Rīgas nodaļām apmeklēja Latvijas Nacionālo Operu (LNO) .

Lasīt vairāk

LSAB biedri apmeklē A. Zeltiņas meistarklasi

2019. gada 2. jūnijā LSAB biedri no VAS Latvijas Pasts Liepājas, Ventspils un Rīgas nodaļām apmeklēja Agneses Zeltiņas meistarklasi. 

Lasīt vairāk

LSAB seniori apceļo Liepājas pusi

2019. gada 18. maijā, jaukā sestdienā LSAB seniori devās ekskursijā uz Liepājas pusi. 

Vairāk bildes galerijā

Lasīt vairāk

LSAB biedru ceļojums uz Nīderlandi

No 2019. gada 30.aprīļa līdz 06.maijam Latvijas sakaru darbinieku arodbiedrības biedri no VAS “Elektroniskie sakari” un VAS “Latvijas Pasts”  devās burvīgā kopīgā ceļojumā uz Nīderlandi. Ceļojums bija fantastiska kopā būšanas sajūtu baudīšana un atpūta no ikdienas darbiem un rūpēm, lai uzkrātu spēkus jauniem izaicinājumiem.

Lasīt vairāk

LSAB biedru ceļojums uz Grieķiju

2019. gada 27.aprīlī LSAB biedru grupa devās 12 dienu ilgā ceļojumā uz Grieķiju. 

Vairāk bildes galerijā

Lasīt vairāk

LSAB seniori apmeklēja teātra dienas koncertu „Divi vienā” Nacionālajā teātrī

2019. gada 14. aprīlī LSAB seniori kopā ar ģimenes locekļiem apmeklēja teātra dienas koncertu „Divi vienā” Nacionālajā teātrī. 

Lasīt vairāk

Rudens dienas Grodņā

Rēzeknes – Krāslavas AO ekskursiju uz Baltkrieviju “Rudens dienas Grodņā”. Mēs bijām 28 ekskursanti, kas tikās ar vienu no skaistākajām Baltkrievijas pilsētām – “karalisko” Grodņu, kurā brīnišķīgi saglabājušies senatnes pieminekļi: Vecā un Jaunā pils, kā arī 12. gadsimta Koložas baznīca.

Lasīt vairāk

Apūlija pavisam citādā Itālija

Šis bija iespaidiem bagāts ceļojums 2015. gada septembrī. Mēs, neliela LSAB ceļojumu grupa, pateicoties LECC AK atbalstam, izbaudījām ceļojumu uz Dienviditālijas reģionu „zābaka papēdi” Apūliju. Ceļojums ilga 8 dienas, visas dienas mūs lutināja un sildīja karsta saule un brīnišķīgās, siltās Adrijas un Jonijas jūras. 
Šī ir tāda vietā, kur gribas atgriezties vēl un vēl, ik pēc laikaļ.  To nevar aprakstīt un nav arī iespējams visu apskatīt, jo visam gribas pieskarties, sajust un izgaršot.  Nekad neizdosies atkārtot emocijas, kādas jau reizi ir bijušas. Taču ir vērtības, kas nemainās – jūra, saule, klintis, kuras var atklāt arvien no jauna. Ierašanās Apūlijā. Galvaspilsēta Bari.

Lasīt vairāk

Ekskursija uz Baltkrieviju

Rēzeknes Arodorganizācija 12.12.2015.-13.12.2015. organizēja ekskursiju uz Baltkrieviju. Bija divu dienu maršruts – Polocka – Vitebska. Braucām 25 cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām:  Rēzeknes un rajona, Gulbenes, Madonas, Aizkraukles, Preiļiem, Skrīveriem, Daugavpils un rajona. Izmantojām iespēju iepazīties ar senās Polockas  kultūrvēsturiskajām vērtībām (Augšējo pili un Sofijas katedrāli, apakšējo pili un Livonijas kara laika aizsargvalni, jezuītu kolēģiju un daudz ko citu).

Lasīt vairāk

Aukštaitija - Lietuvas ezeru zeme

LSAB Lattelecom grupas arodbiedrības biedri 26. un 27. septembrī devās rudens ceļojumā uz Lietuvu.  Ceļojuma laikā apskatīja Skaistkalnes baznīcu, pārejot pāri Biržu garākajam koka tiltam Lietuvā apskatīja Astravas muižu. Pēc tam jau ar autobusu devās apskatīt karsta kritenes. 

Lasīt vairāk

EIROPAS KOKTEILIS

  Lattelecom arodbiedrības biedru grupa, pateicoties LSAB atbalstam 2015.gada no 5 līdz 14 septembrim devās autobusa ceļojumā ar nosaukumu „Eiropas kokteilis”.  Itālijas ziemeļu daļā pa neskaitāmajiem tiltiņiem izstaigāja Venēcijas laukumus, kā arī atsevišķi ceļotāji izmantoja iespēju izbraukt ar gondolām. Izbaudīja senatnes arhitektūras mantojumu Sjennā, Florencē un Romā. Francijas Rivjērā pastaigāja pa Kannu promenādi, Nicas pludmalē izbaudīja peldi Vidusjūrā. 

Lasīt vairāk

Burvīgs laiks Francijā 28.04.-02.05.2015.

Cik kolosāli sākas Ceļojums! :)No sirds pateicamies LECC AK par šo ceļojumu organizēšanu! Esam pasūtījuši burvīgu laiku ar saulīti un nedaudz vēja ! Kā mums patīk tas, ko redzam!
        Francija lepojas ar vieniem no labākajiem ceļiem Eiropā un tiešām mūsu autobuss ripo gludi, nav ne bedru, ne grambu. Ainava aiz loga - labības lauki mijas ar kukurūzu, parādās pa kādam vīnogu un saulespuķu laukam, zied virši un ganās brangas baltās govis. Šodien apskatīsim četras no vairāk kā 500 Luāras ielejas pilīm. Luāras reģions tiek dēvēts par Francijas dārzu. Starp citu, Luāras upe esot visgarākā no Francijas upēm.
Lasīt vairāk

CEĻOJUMS UZ LIETUVU

04.10. – 05.10.2014.g. Rēzeknes OC AK organizēja kolektīvu braucienu uz Lietuvu.

Lasīt vairāk

ITĀLIJA... PAVASARIS... CIPRESES...

Uz laiku pametot visu, galvā ieperinājās doma par Gardas ezeru, ka mums nekas netraucēs maija garajās brīvdienās doties uz Itāliju un būt dziļāk pavasarī. Tā mēs braucam lai izbaudītu pavasara burvību, gūtu Itālijas garšu, aromātu un pozitīvas izjūtas. Pateicoties LSAB mums ir dota iespēja iepazīt Itāliju, Šveici un Austriju no aktīvās puses - dodoties pārgājienos un pastaigās pa kalnu takām, vēl reizi pārliecināties par to skaistumu un savdabīgo dabu; no kultūras puses - doties pa ievērojamākajām vietām un apmeklēt brīnumskaistākās un iespaidīgākās vietas; no relaksēšanās puses - izbrauciens ar kuģīti pa Gardas ezeru un pelde termālos baseinos.

Lasīt vairāk

BAVĀRIJAS VALDZINĀJUMS

LTC  arodobiedrības biedri pateicoties LSAB atbalstam 2014.gada maija brīvdienās no 30.aprīļa līdz 5.maijam ieskaitot devās ceļojumā uz Bavāriju apskatīt tās piļu krāšņumu, apskatīt Minheni un papriecāties par mazo Bavārijas pilsētiņu burvību.

Lasīt vairāk

KRĒTA- LIELĀKĀ SALA GRIEĶIJĀ

2013.gada oktobrī tika nolemts paceļot, braucam uz Krētu! No sirds pateicamies LECC AK par šo burvīgo ceļojumu organizēšanu. Ceļojuma laiks: oktobra sākums (pilnas 7 dienas), braucēji - 22 ceļotāji, šoreiz lidojam. Galamērķis – Krēta lielākā sala Grieķijā, kas nozīmē, ka lidojam ar AirBaltic.

Lasīt vairāk

SLOVĒNIJAS DAUDZVEIDĪBA

Maija sākumā LECC arodkomiteja organizēja pavasarīgu ekskursiju uz Slovēniju. Braucam skatīties Slovēnijas  daudzveidīgo, neiedomājami skaisto dabu: Adrijas jūru, zilos kalnu ezerus ,  Bledas ezeru, zaļos Jūliāna Alpus, sniegotās Alpu virsotnes, ielejas un  vīna dārzus, olīvu un lauru kokus un kalnu alas. 

Lasīt vairāk


Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.