• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Sporta un kultūras pasākumi

Brīvā laika pasākumi

LSAB veicina dažādas kolektīvās brīvā laika aktivitātes.  

Arodbiedrības biedriem un viņu ģimenes locekļiem tiek daļēji apmaksātas kolektīvās ekskursijas un tūrisma braucieni.

Sportojam.  LSAB atbalsta biedru sportiskās aktivitātes, labāko sportistu un komandu dalību dažāda līmeņa  sacensībās.

Tiek organizēti un atbalstīti dažādi kolektīvu atpūtas un izklaides pasākumi.

 

Rudens dienas Grodņā

Rēzeknes – Krāslavas AO ekskursiju uz Baltkrieviju “Rudens dienas Grodņā”. Mēs bijām 28 ekskursanti, kas tikās ar vienu no skaistākajām Baltkrievijas pilsētām – “karalisko” Grodņu, kurā brīnišķīgi saglabājušies senatnes pieminekļi: Vecā un Jaunā pils, kā arī 12. gadsimta Koložas baznīca.

Lasīt vairāk

Apūlija pavisam citādā Itālija

Šis bija iespaidiem bagāts ceļojums 2015. gada septembrī. Mēs, neliela LSAB ceļojumu grupa, pateicoties LECC AK atbalstam, izbaudījām ceļojumu uz Dienviditālijas reģionu „zābaka papēdi” Apūliju. Ceļojums ilga 8 dienas, visas dienas mūs lutināja un sildīja karsta saule un brīnišķīgās, siltās Adrijas un Jonijas jūras. 
Šī ir tāda vietā, kur gribas atgriezties vēl un vēl, ik pēc laikaļ.  To nevar aprakstīt un nav arī iespējams visu apskatīt, jo visam gribas pieskarties, sajust un izgaršot.  Nekad neizdosies atkārtot emocijas, kādas jau reizi ir bijušas. Taču ir vērtības, kas nemainās – jūra, saule, klintis, kuras var atklāt arvien no jauna. Ierašanās Apūlijā. Galvaspilsēta Bari.

Lasīt vairāk

Ekskursija uz Baltkrieviju

Rēzeknes Arodorganizācija 12.12.2015.-13.12.2015. organizēja ekskursiju uz Baltkrieviju. Bija divu dienu maršruts – Polocka – Vitebska. Braucām 25 cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām:  Rēzeknes un rajona, Gulbenes, Madonas, Aizkraukles, Preiļiem, Skrīveriem, Daugavpils un rajona. Izmantojām iespēju iepazīties ar senās Polockas  kultūrvēsturiskajām vērtībām (Augšējo pili un Sofijas katedrāli, apakšējo pili un Livonijas kara laika aizsargvalni, jezuītu kolēģiju un daudz ko citu).

Lasīt vairāk

Aukštaitija - Lietuvas ezeru zeme

LSAB Lattelecom grupas arodbiedrības biedri 26. un 27. septembrī devās rudens ceļojumā uz Lietuvu.  Ceļojuma laikā apskatīja Skaistkalnes baznīcu, pārejot pāri Biržu garākajam koka tiltam Lietuvā apskatīja Astravas muižu. Pēc tam jau ar autobusu devās apskatīt karsta kritenes. 

Lasīt vairāk

EIROPAS KOKTEILIS

  Lattelecom arodbiedrības biedru grupa, pateicoties LSAB atbalstam 2015.gada no 5 līdz 14 septembrim devās autobusa ceļojumā ar nosaukumu „Eiropas kokteilis”.  Itālijas ziemeļu daļā pa neskaitāmajiem tiltiņiem izstaigāja Venēcijas laukumus, kā arī atsevišķi ceļotāji izmantoja iespēju izbraukt ar gondolām. Izbaudīja senatnes arhitektūras mantojumu Sjennā, Florencē un Romā. Francijas Rivjērā pastaigāja pa Kannu promenādi, Nicas pludmalē izbaudīja peldi Vidusjūrā. 

Lasīt vairāk

Burvīgs laiks Francijā 28.04.-02.05.2015.

Cik kolosāli sākas Ceļojums! :)No sirds pateicamies LECC AK par šo ceļojumu organizēšanu! Esam pasūtījuši burvīgu laiku ar saulīti un nedaudz vēja ! Kā mums patīk tas, ko redzam!
        Francija lepojas ar vieniem no labākajiem ceļiem Eiropā un tiešām mūsu autobuss ripo gludi, nav ne bedru, ne grambu. Ainava aiz loga - labības lauki mijas ar kukurūzu, parādās pa kādam vīnogu un saulespuķu laukam, zied virši un ganās brangas baltās govis. Šodien apskatīsim četras no vairāk kā 500 Luāras ielejas pilīm. Luāras reģions tiek dēvēts par Francijas dārzu. Starp citu, Luāras upe esot visgarākā no Francijas upēm.
Lasīt vairāk

CEĻOJUMS UZ LIETUVU

04.10. – 05.10.2014.g. Rēzeknes OC AK organizēja kolektīvu braucienu uz Lietuvu.

Lasīt vairāk

ITĀLIJA... PAVASARIS... CIPRESES...

Uz laiku pametot visu, galvā ieperinājās doma par Gardas ezeru, ka mums nekas netraucēs maija garajās brīvdienās doties uz Itāliju un būt dziļāk pavasarī. Tā mēs braucam lai izbaudītu pavasara burvību, gūtu Itālijas garšu, aromātu un pozitīvas izjūtas. Pateicoties LSAB mums ir dota iespēja iepazīt Itāliju, Šveici un Austriju no aktīvās puses - dodoties pārgājienos un pastaigās pa kalnu takām, vēl reizi pārliecināties par to skaistumu un savdabīgo dabu; no kultūras puses - doties pa ievērojamākajām vietām un apmeklēt brīnumskaistākās un iespaidīgākās vietas; no relaksēšanās puses - izbrauciens ar kuģīti pa Gardas ezeru un pelde termālos baseinos.

Lasīt vairāk

BAVĀRIJAS VALDZINĀJUMS

LTC  arodobiedrības biedri pateicoties LSAB atbalstam 2014.gada maija brīvdienās no 30.aprīļa līdz 5.maijam ieskaitot devās ceļojumā uz Bavāriju apskatīt tās piļu krāšņumu, apskatīt Minheni un papriecāties par mazo Bavārijas pilsētiņu burvību.

Lasīt vairāk

KRĒTA- LIELĀKĀ SALA GRIEĶIJĀ

2013.gada oktobrī tika nolemts paceļot, braucam uz Krētu! No sirds pateicamies LECC AK par šo burvīgo ceļojumu organizēšanu. Ceļojuma laiks: oktobra sākums (pilnas 7 dienas), braucēji - 22 ceļotāji, šoreiz lidojam. Galamērķis – Krēta lielākā sala Grieķijā, kas nozīmē, ka lidojam ar AirBaltic.

Lasīt vairāk

SLOVĒNIJAS DAUDZVEIDĪBA

Maija sākumā LECC arodkomiteja organizēja pavasarīgu ekskursiju uz Slovēniju. Braucam skatīties Slovēnijas  daudzveidīgo, neiedomājami skaisto dabu: Adrijas jūru, zilos kalnu ezerus ,  Bledas ezeru, zaļos Jūliāna Alpus, sniegotās Alpu virsotnes, ielejas un  vīna dārzus, olīvu un lauru kokus un kalnu alas. 

Lasīt vairāk


Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.