• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Pasākumi


LSAB biedru brīvdienas Liepājā

2019. gada 26. oktobra rītā LSAB ceļotāju grupa no dažādām Tet arodorganizācijām, Latvijas pasta arodorganizācijas un VASES arodorganizācijas devās ekskursijā no Rīgas caur Liepāju uz Rucavas novada “Aleju” mājām. Tur mūs sagaidīja mājas saimniece Gunita, kura mums pastāstīja par maizes cepšanu. Katrs kopā ar Gunitu veidoja savu maizes klaipiņu un turpat uz vietas izcepa. Ak, cik garda un smarzīga bija pašu ceptā maizīte!

Tālāk devāmies uz etnogrāfisko māju – “Zvanītāji”. Tur mēs varējām iepazīties ar novada tradīcijām un izbaudīt patiesu rucavnieku garu dziesmās un ticējumos. Kā arī nogaršot īstu balto sviestu ar medu un rupjmaizi rucavnieku gaumē.

Pēcpusdienā devāmies uz Papes Dabas parku. Gida pavadībā vērojām savvaļas zirgus un taurus. Apskatījām Papes ezeru, un gids stāstīja par šī parka izveidi 2001. gadā. Tālāk ceļš veda līdz Liepājai, viesnīcai “Amrita” (****).

Otrā rītā pēc brokastīm mūs sagaidīja vietējā gide, ar kuru devāmies aizraujošā pastaigā pa Liepāju. Ar autobusu devāmies uz Karostas Ziemeļu molu. Pēc pilsētas apskates devāmies uz koncertzāli “Lielais Dzintars”, kur mūs sagaidīja gide un izstaigājām koncertzāli. Varējām noklausīties grupas “Astro'n'out” mēģinājumu un izbaudīt zāles lielisko akustiku.

Pēc koncertzāles apmeklējuma devāmies uz Liepājas Olimpisko centru SPA, kur biedri smēlās spēkus jaunam darba cēlienam.

Vakarā jau atvadāmies no Liepājas un dodamies mājup.

Vēlu vakarā atgriežamies Rīgā. Visi bija ļoti apmierināti ar ekskursiju, lielisko organizāciju un priecīgi par kopā pavadīto laiku.

Ar cieņu,

Elga Morozova

LSAB kultūras pasākumu organizatoreJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.