• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Pasākumi


LSAB biedru ekskursija uz Palangu, Lietuvu

2020. gada 22. februāra agrā rīta stundā neliela grupiņa ar  LSAB biedriem devās ar autobusu uz Kurzemi, kur pievienojās pārējie ceļotāji, lai tālāk varētu doties uz Palangu.  Klausījāmies gida stāstos par Kurzemi. Rucavā piebiedrojās jaunie LSAB biedri un pacienāja mūs ar Rucavas karstiem, gardiem, pašceptiem pīrāgiem. Tālāk jau ceļš  veda līdz  Juozo alus, kur nogaršojām lietuviešu nacionālos ēdienus. Pēc pusdienām ceļš veda uz Palangas viesnīcu, kur iekārtojamies uz nakšņošanu.

Vēlā pēcpusdienā devāmies uz Atostogu parkas, kur varējām izbaudīt dažādas ūdens aktivitātes.  Atgriežoties viesnīcā varējām doties pastaigā par naksnīgo un nedaudz vētraino Palangu.

Otrā rītā pēc brokastīm, mūs gaidīja atsvaidzinoša pastaiga gar jūru. Pēc rīta pastaigas ceļš veda uz Klaipēdu. Autobusā klausījāmies teikas un nostāstus par Kuršu vikingiem. Klaipēdā mūs sagaidīja vietējā gide. Kopā ar vietējo gidi devāmies pastaigā pa Klaipēdas vecpilsētu. Pēc vecpilsētas apskates atvadījāmies no gides un devāmies tālāk uz lielveikalu Akropolis. Laiks aizritēja nemanot un laiks bija doties mājup. Nedaudz noguruši, atvadāmies no Lietuvas un devāmies mājup.

Iebraucot jau Latvijas pusē atvadāmies no Rucavas ceļotājiem un tālāk ceļš uz Rīgu.

Pateicamies LSAB par atbalstu.

Ar cieņu,

Elga Morozova

LSAB Kultūras pasākumu organizatoreJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.