• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Prezidente
Irēna Liepiņa
irena@lsab.lv
mob.t. 29177975
Viceprezidents
Mārtiņš Pužuls
martins@lsab.lv
mob.t. 29108231
Valde
Aivars Andersons
aivars.andersons@lattelecom.lv
mob.t. 29482523
Valde
Ligita Brahmane
ligita.brahmane@inbox.lv
mob.t. 25911567
Valde
Nadežda Imaka
Nadezda.Imaka@lvrtc.lv
mob.t. 29424687
Valde
Katrīna Hohberga
katrina.hohberga@vases.lv
mob.t. 26781707
Valde
Jana Kursiša
jana.kursisha.@inbox.lv
mob.t. 29152997
Revīzijas komitejas vadītāja
Ināra Ostrovska
inara.ostrovska@lattelecom.lv
mob.t. 29217998
Pasta sektora instruktore
Maruta Eizentāle
maruta552@inbox.lv
mob.t. 26126570
Pasta sektora instruktore
Ilze Taldikina
Ilze.Taldikina@pasts.lv
mob.t. 29569377
Grāmatvede
Ineta Makare
gramatvediba@lsab.lv
mob.t. 29180665
Organizators
Juris Jundulis
juris@lsab.lv
mob.t. 26126570


Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.