• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Semināra "Arodbiedrību ietekmes vairošana" materiāli


Semināra galvenā atziņa – lai spētu veiksmīgi organizēt darbiniekus arodbiedrībā, jāsāk ar mazām lietām, un caur biedru aktīvu iesaistīšanu šīs it kā “mazās lietas” atrisināšanā un kampaņas veidošanā, jāpadara arodbiedrība redzama pārējiem darbiniekiem.

Seminārs notika 2017.gada 24. un 25.novembrī , un to atklāja LSAB prezidente Irēna Liepiņa. Erkan Ersoy, UNI Global Organizēšanas Eiropā vadītājs, vadīja 2 dienu semināru “Arodbiedrību ietekmes vairošana”, 30 LSAB biedriem no Lattelecom un Pasta sektoriem, īpaši izceļot metodisku un sistemātisku pieeju darbā ar arodbiedrības biedriem. Erkan Ersoy savā praksē  ir izkopis līdz pilnībai organizatora darbības sistēmu un metodiku, kura ir ļoti efektīva arodbiedrības ietekmes vairošanā un jaunu biedru iesaistīšanā. Arodbiedrības darba organizatori darbojas uzņēmuma līmenī, vai nu veidojot arodorganizācijas no jauna, vai attīstot jau esošās. LSAB biedri ar lielu interesi strādāja darba grupās, lai Erkan Ersoy metodiku iedzīvinātu sava uzņēmuma (darbavietas situācijā), sastādītu kampaņas plānu, izveidotu aptauju, biļetenu un iesniegtu petīciju uzņēmuma vadībai.

Lai pilnvērtīgāk apgūtu seminārā stāstīto, iesakām lejupielādēt seminārā izmantoto prezentāciju un izmantot to paralēli video materiāliem. Prezentācija pieejama ŠEIT.Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.