• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Rudens dienas GrodņāNo 30.09.2017 līdz 01.10.2017 Rēzeknes – Krāslavas AO organizēja ekskursiju uz Baltkrieviju “Rudens dienas Grodņā”.

Mēs bijām 28 ekskursanti no Rēzeknes, Jēkabpils, Daugavpils un Preiļiem. Programmā paredzēta tikšanās ar vienu no skaistākajām Baltkrievijas pilsētām – “karalisko” Grodņu, kurā brīnišķīgi saglabājušies senatnes pieminekļi: Vecā un Jaunā pils, kā arī 12. gadsimta Koložas baznīca.

Apmeklējām Grodņas lepnumu – Farnas baznīcu un redzējām vēl daudzus interesantus objektus. Iepazināmies ar unikālu 19. gadsimta pirmās puses hidrotehnisko objektu – Augustovas kanālu, vizinājāmies ar kuģīti un izbraucām caur slūžām. Vienreizēji!

Tika apmeklēts arī  kultūrvēsturiskais komplekss “Grodņas cietoksnis – partizānu nometne”, agrotūrisma komplekss “Korobčici”, kur varēja ne tikai ieraudzīt pagājušā kara liecības (nodaļas komandiera bunkurs, medicīnas daļa, ieroču meistardarbnīca, mežsarga būda, radista bunkurs, kara laika lielgabali, partizānu skola, partizānu ēdnīca), bet arī pastaigāties pa skaistu parku, pavizināties diližansā.

Interesanti un aizraujoši! Kolēģu vārdā pateicos mūsu arodbiedrībai par atbalstu.

 

Ekskursijas dalībnieku komentāri par piedzīvoto:

"Paldies, ka organizēji, bija interesanti uzzināt Baltkrievijas iedzīvotāju skatījumu, kā arī redzēt viņu tūrisma objektus!' 

"Paldies Jeļenai par labu organizāciju un lielisku atpūtu nedēļas nogalē."

"Paldies liels Jeļenai, par tik bezrūpīgām brīvdienām."

"Ieteikums laikam ir viens - biežāk pavadīt tik burvīgas brīvdienas!"

"Brauciens bija jauks. Braucienos vienmēr gribētos saulainu,  jauku laiku. Mums paveicās vismaz ar vienu dienu. Būtu labi, ja tādu braucienu būtu vairāk. Liels paldies!"

"Paldies Jums par jaukajām brīvdienām. Mēs esam sajūsmā! Cerēsim, ka paaicināsiet arī nākamreiz!"

 

Papildus fotoattēli no ekskursijas.

 

Ar cieņu,

Rēzeknes – Krāslavas AO priekšsēdētāja

Jeļena NovikovaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.