• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Latvijas valsts simtgades svinības15.martā bija iespēja piedalīties Latvijas simtgades rīcības komitejā Kultūras ministrijā kā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvei. Daudz ideju un iedvesmas pasākumu rīkošanai Latvijas simtgadei par godu.

2018.gada 18.novembrī svinēsim Latvijas valsts simtgadi. Sagaidīsim to godam un cienīgi, lepni un priecīgi ar plašu pasākumu un norišu klāstu no 2017. līdz 2021.gadam, piedaloties ikvienam, kurš Latviju sauc par mājām un jūtas tai piederīgs neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās, izglītības, dzimtās valodas vai šī brīža dzīvesvietas.

Latviju veido mūsu domas un darbi, mūsu ikdienas ieguldījums Latvijas labklājībā. Arī valsts simtgades svinību galvenais vēstījums skan „ES ESMU LATVIJA”, un to caurstrāvo līdzdarbības motīvs „Es radu Latviju. Es daru Latviju”. Šis vēstījums atgādina, ka Latvijas galvenā vērtība ir tās cilvēki, kuri ziedojuši savu dzīvi un dzīvību neatkarīgas valsts tapšanai un pastāvēšanai, ar ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

Arī simtgades svinības top, darbojoties visiem kopā. Svinību programma piedāvā kopīgu virsmērķi un vēstījumu, galvenos kopā paveicamos uzdevumus un vairākus nacionālas nozīmes pasākumus jeb simtgades lielnotikumus, vienlaikus rosinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju dāvāt valstij dzimšanas dienā savas iniciatīvas un labos darbus. Vairāk nekā 5000 cilvēku dažādās publiskās diskusijās jau nākuši klajā ar savām idejām, un ikviens ir aicināts jebkurā brīdī pievienot savu notikumu atvērtajam simtgades pasākumu kalendāram digitālajā platformā www.lv100.lv.

 Arī LSAB atbalsta Latvijas simtgades godināšanu biedriem. Piedalās uzņēmumi, kuros strādā daudz mūsu arodbiedrības biedri.

Piesaki savu pasākumu arī Tu!

Sīkāk irena@lsab.lv. Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.