• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB senioru grupas ekskursija Vidzemes pārsteigumi- Dāliju svētki Amatas novadā, Limuzīns Jāņu nakts krāsā un salds medus dzēriens19.augustā neliela LSAB senioru grupiņa pievienojās vienas dienas ekskursantiem pa mūsu skaisto Latviju. Tika apskatīts neliels un ļoti skaists Vidzemes stūrītis.

Pabijām Allažu pagastā, kur apskatījām dižakmeni, dižozolu, karsta kriteņu ezeru - Linezers, Mežmuižas avotu. Pabijām brīnišķīgā dāliju dārzā pie to audzētāja  Ilgvara Ciņa Amatas novadā, apskatījām trīs muižas Raiskumā, Spārē un Auciemā. Izstaigājām Cēsu vecpilsētu, parkus un uzkāpām baznīcas tornī, lai apskatītu pilsētu no putna lidojuma. Aizstaigājām arī uz Raiskuma sarkanajām klintīm un Rūcamavotam pie tām. Brīnišķīga bija tikšanas ar lauku mājas, kur tika filmēta J.Streiča leģendārā filma " Limuzīns Jāņu nakts krāsā", mājas saimnieci Maiju. Viņa mums izstāstīja un parādīja visas fimēšanas vietas un pacienāja ar pašas cepto plātsmaizi, pašas sieto Jānu sieru un zālu tēju. Mēs bijām arī pirmie ekskursanti Straupes zirgu pastā. Tur mūs sagaidīja pats saimnieks un šī kompleksa atjaunotājs. Varēja nojaust, ka šeit top brīnišķīga un sakārtota Latvijas vieta par kuru mēs vēl dzirdēsim. Nobeigumā tikāmies ar Gaujas nacionālā parka bitenieku, nogaršojām un arī iegādājāmies viņa produkciju. Šī tiešām bija skaista un patīkamām emocijām piepildīta diena.​

Mīļi gaidīsim arī pārējos  LSAB seniorus uz Senioru kustības  pasākumiem 2017.gadā. Plānā ir gan ekskursijas, gan teātra apmeklējums, gan citi interesanti pasākumi.

Nosvinēsim LSAB 95 gadadienu kopā!

 

Cieņā,

Aija Daukste

LSAB senioru kustības vadītājaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.