• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB senioru ekskursija uz LietuvuŠoreiz LSAB senioriem tika piedāvāta 2 dienu ekskursija uz Lietuvu 2018.gada 14.-15.jūlijā.
Seši seniori ar vienu līdzbraucēju izteica vēlēšanos tajā piedalīties. Pa ceļam uz Kauņu bija iespēja pabūt un vērot sumbrus to audzētavā Pašiļos.
Tālāk devāmies uz Kauņu un apskatījām tās ievērojamākās vietas - moderno Kristus augšāmcelšanas katedrāli, pili, vecpilsētu.
Tālāk ceļš mūs veda uz Lietuvas kūrortu lepnumu - Birštonu, kur  viesnīcā/ sanatorijā " Egle" nakšņojām. Vakarā relaksējāmies SPA kompleksā un pasēdējām uzceltajā minerālūdens iztvaikošanas tornī sanatorijas teritorijā. Devāmies pastaigā pa Nemunas upes gleznaino promenādi. 
Nākošajā dienā apskatījām pašu Birštonu, uzkāpām kalnā, no kura pavērās pasakaina Nemunas ielejas panorāma, pastaigājām pa baskāju taku pašā pilsētas centrā. Priecājāmies par skaistajiem, ziedošajiem un sakoptajiem parkiem un skvēriem.
Tālāk braucot atpakaļ ceļā Nemunas ielejā apskatījām trīs dažādas pilis Lietuvā un uzkāpām 40 m augstajā Seredžus pilskalnā no kura pavērās gleznaina panorāma.
Ceļojums visiem senioriem patika. Guvām daudz iespaidu un relaksēti atgriezāmies mājās.
 
Cieņā,
 
Aija Daukste
LSAB Senioru kustības priekšsēdētāja
 
 
 


Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.