• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB seniori apceļo Kurzemi Ziemassvētku noskaņās2018. gada 15. decembrī seši LSAB aktīvākie seniori ceļotāji pievienojās nelielai grupiņai ekskursijā uz Kurzemi meklēt Ziemasvētku noskaņu un paraudzīties redzētas un neredzētas vietas šajā Latvijas daļā.

Pirmā pietura bija Sabiles "Dāvantirgus ar rozīnīti", kur varēja iegādāties brīnumjaukas lietas Ziemassvētku dāvanām. Apskatījām arī Sabiles lelles, kuras pirms svētkiem bija koši ietērptas.

Pastaigā pa Kuldīgu sajutām, ka, lai gan nav sniega, bet Ziemassvētku rotā sapostā  pilsētiņa likās īpaši šarmanta un jauka. Noskaņa radās.

Viesojāmies arī Mazsāliju dzirnavās, kas pārtapušas gan par viesu namu, gan saimnieku dzīves vietu. Saimniece parādīja arī savu dambriežu dārzu un mežacūkas - Ansi un Grietu. Viesu nama pagrabiņā degustējām saimnieku gatavotos mājas vīnus.

Iegriezāmies no ārpuses pēc izskata vienkāršajā Apriķu luterāņu baznīcā. Bet iekšpuse mūs patīkami  pārsteidza ar dekoratīvās koktēlniecības meistardarbiem un apgleznotajiem griestiem.

Tālak mūs laipni sagaidīja Apriķu muižā, kur ierīkots novada muzejs. Apskatījām ekspozīciju un tikām pacienāti ar Rūķīšu tēju un piparkūkām.

 Viesojāmies arī Maras muižā. Saimnieces vadībā izstaigājām muižu un pēc ekskursijas baudījām kafiju un saimnieces ceptu, ļoti garšīgu kūku.

Atgriezāmies ar Ziemassvētku noskaņu sirdīs, ar dāvaniņām somās un gaišām domām, kas radās no satiktajiem jaukajiem cilvēkiem.

 

Cieņā,

Aija Daukste

LSAB Senioru kustības priekšsēdētāja

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.