• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB biedru Lieldienu ceļojums uz Prāgu       

Pateicoties LSAB atbalstam, arodbiedrības biedri no Lattelecom grupas Lieldienu brīvdienās no 2018.gada 29.marta līdz 2018.gada 02. aprīlim devās ceļojumā uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu.

Kā arī interesenti izmanotoja izdevību un izbrauca uz Čehijas kūrortpilsētu Karlovivari un Vācijas pilsētām Drēzdeni un Meiseni.

Prāgā kopīgi vietējā gida pavadībā apmeklēja vecpilsētu, izbrauca pa Vltavas upi ar kuģīti, tādējādi baudot pilsētas skatus no cita rakursa. Visa ceļojuma laikā grupu pavadīja jauks, pavasarīgs laiks. Ceļotāji, kuri palika Prāgā patstāvīgi apmeklēja interesējošos apskates objektus, gan zooloģisko dārzu, gan vaska figūru muzeju.

Vācijas pilsētā Drēzdenē ceļotāji bez vecpilsētas apskates apmeklēja arī sleveno Cvingera galeriju kurā apskatāmas pasaulslavenu mākslinieku gleznas. Bet Meisenē izmantoja iespēju apmeklēt Meisenes porcelāna muzeju, kurā redzēja visu porcelāna ražošanas procesu.

Karlovivaros bija iespēja izstaigāt pa pilsētu gida pavadībā,nobaudot vietējos dziednieciskos ūdeņus, kā arī bija iespēja apmeklēt baseinu un izbaudīt peldi minerālūdens burbuļvannā. Pēc Karlovivaru apmeklējuma autobuss uzņēma Prāgā palikušos ceļotājus un devās uz māju pusi. Vēl viena nakts Polijas viesnīcā un nākamās dienas vakarā jau esam mājās lai sāktu jaunu darba cēlienu katrs savās darba vietās.

Paldies par organizēto ceļojumu un  atbalstu Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrībai!

 

Ar cieņu, 

 

Ligita Brahmane

SIA "Lattelecom"

Arodbiedrības uzticības personaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.