• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB PRO tikšanās ar Rīgas domes priekšsēdētājuCeturtdien, 10.02.2022.,  lietišķā un gaišā atmosfērā noritēja LSAB PRO tikšanās ar Rīgas domes priekšsēdētāju M. Staķa kungu par sadarbību sociālā dialoga veidošanā Rīgā un par Islandes arodbiedrību pieredzi dzīvojamā fonda jautājumu risināšanā u.c. jautājumiem.

Islandes iedzīvotājiem ir paveicies ar to, ka nav jārisina apkures jautājumi - tiek izmantota vulkāna enerģija un arī geizeru siltais ūdens. Toties Latvijā un Rīgā ir iespējama Rotācijas fonda izveide vai citi mehānismi, kas darītu labvēlīgāku un pieejamāku mājokļu politiku (“affordable housing”) strādājošiem.

LSAB PRO pateicas par veltīto laiku un atziņu, ka jāveicina labo, darbīgo un Eiropeisko arodbiedrību kustība Latvijā! LSAB PRO iesniegs priekšlikums rakstveidā, turpinot efektīvu biedru un privātā sektorā strādājošo interešu pārstāvību Rīgā un Latvijā.

Aicinām biedrus  aktīvi iesaistīties  sev  svarīgu un aktuālu  jautājumu risināšanā ar arodbiedrības  palīdzību  un  sūtīt  jautājumus un priekšlikumus uz lsab@lsab.lv . Jo arodbiedrība - tie esam mēs  paši,  un jo aktīvāki un vienotāki būsim, jo vairāk varēsim panākt kopīgi un saskaņoti  rīkojoties. Ikviens biedra jautājums un ierosinājums ir  svarīgs, lai uzlabotu strādājošo stāvokli gan Rīgā, gan reģionos.Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.