• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB PRO pievienojas "Misijai nulle"Aprīlis - darba aizsardzības mēnesis!

Starptautiskajai Darba aizsardzības dienai par godu Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO  pievienojās iniciatīvas Misija Nulle hartai.
Kā norādīts iniciatīvas mājas lapā - vienīgais pieņemamais negadījumu skaits darba vietā ir nulle. Jo saglabāt ir vieglāk nekā atjaunot.
Cilvēku veselība, uzticēšanās darba devējam, drošu darba apstākļu pārzināšana un uzņēmumu iekšējā kultūra, kas veicina darbinieku sadarbošanos, rūpējoties par savu un kolēģu drošību – tie ir resursi, kurus nevar nopirkt. Tā ir vērtība, kas aug, ja to kopj.
Misija Nulle apvieno cilvēku zināšanas, uzņēmumu praktisko pieredzi un individuālu gribasspēku pilnveidoties, lai visiem iesaistītajiem rūpēties par cilvēku veselību un drošību kļūtu vienkāršāk un efektīvāk.
Tā ir misija ar skaidru jēgu un sasniedzamu mērķi. Tā ir misija, kurā satiekas labākais cilvēkos un biznesā. Tā ir "Misija Nulle".
INICIATĪVAS MISIJA NULLE VIRSMĒRĶI

    Novērst darbā un ar to saistīto ārējo apstākļu rezultātā bojāgājušo skaitu
    Būtiski mazināt nelaimes gadījumu skaitu darba vietās, tiecoties uz "0"
    Preventīvi ieviest pasākumus darbinieku veselības aizsardzībai un saglabāšanai

Hartai pievienojāmies tieši 26.04.2024. - kas par notikumiem bagātu datumu! Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO ir vienīgā arodbiedrība, kas ne tikai informatīvi atbalsta, bet arī parakstīja hartu kopā ar citiem 100 uzņēmumiem.Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.