• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Ceļojums uz Venēcijas lagūnu ItālijāLatvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība radīja iespēju grupai arodbiedrības biedru piepildīt vienu no saviem sapņiem – redzēt Itālijas ziemeļu daļas skaistākās vietas.

Ceļojums ilga 10 dienas no 2018. gada 7.septembra līdz 16.septembrim. Visu ceļojuma laiku saule lutināja un padarīja īpaši jauku vēsturisko vietu apskati, kā arī atpūtu pie jūras pēc izbraukuma ekskursijām mūsu mītnes vietā - Lido de Jesolo.

Ceļojuma laikā apskatījām Ziemeļitālijas vēsturiskās pilsētas Venēciju un Veronu. Vienu no Eiropā vecākās universitātes pilsētām- Paduju un ainavisko pilsētiņu Triesti, kuras tuvumā iebraucām apskatīt Miremares pili ( no spāņu valodas- Miremare- skats uz jūru).
No Itālijas dabas objektiem vislielāko ieapaidu atstāja Dolomītu Alpu apmeklējums un uzbraukšana Faloria kalna virsotnes 2125 metru augstumā. Kā arī Gardas ezera un Sirmeones pussalas apmeklējums paplašināja iepaidu par Itālijas daudzveidību.
No ceļotāju atsauksmēm- paldies organizatoriem un LSAB par radīto iespēju un atbalstu dodoties  šajā sapņu ceļojumā.  Itālijā pat gaiss dziedina. Tik viegls, relaksējošs un iespaidiem bagāts ceļojums līdz šim nebija pieredzēts. 
 

Ar cieņu,
Ligita Brahmane
SIA "Lattelecom"
Arodbiedrības uzticības personaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.