• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Brīvdienas Igaunijā2018.gada 6. un 7. oktobrī LSAB biedri no Liepājas AO, Talsu AO  kopā ar VAS Latvijas Pasts darbiniekiem no Liepājas, Ventspils, kā arī no Kurzemes novada Gudeniekiem, Zirņu un Ezeres pagastiem devās brīvdienās uz Igauniju.

Pa ceļam uz Igauniju varējām pa autobusu logu priecāties par rudenīgo dabu. Zeltaino rudeni sajutām uzkāpjot Baltijā visaugstākā kalnā Lielajā Munameģī, kur pavērās brīnišķīgs skats.

Apmeklējām Vastelīnas pili, kur gidu pavadībā pabijām tālajā senatnē un pielaikojām dažādus tērpus, kā arī jestri varējām pasmaidīt par visiem iespaidiem par šīs  pils nostāstiem.

Tālāk ceļš veda uz Varsku, kur varējām relaksēties  SPA minerālūdens kompleksā. Vakarā devāmies pastaigāties gar ezeru un tur sagaidījām saulrietu.

Otrajā dienā devāmies uz otru lielāko Igaunijas pilsētu Tartu. Pa ceļam apmeklējām karavadoņa Barklaja de Tolli mauzeleju un vareno Sangestes pili.

Tartu mūs sagaidīja neliela dūmaka un smidzināja lietus, taču tas mūs neapturēja un gida pavadībā izstaigājām vecpilsētu un pabijām Mīlnieku kalnā. Vēlā pēcpusdienā atvadijāmies no rudenīgās Igaunijas un devāmies mājup, kur pārbraucot  robežu jau lietus pavadīja mūs līdz pat Liepājai.Ceļojums visiem ļoti patika.

Guvām daudz  iespaidu, satikāmies ar kolēģiem un atpūtušies atgriezāmies mājās.


Ar cieņu,

Elga Morozova

Liepājas AO priekšsēdētājaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.