• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība

Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības

Valde

Amats

Vārds, uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Fiksētais

Mobilais

Prezidente

Irēna Liepiņa

67224090

29177975

irena@lsab.lv

Viceprezidents

Mārtiņš Pužuls

67224090

29108231

martins@lsab.lv

Valde

Aivars Andersons

67321576

29482523

aivars.andersons@lattelecom.lv

Valde

Ligita Brahmane

20222945

25911567

ligita.brahmane@inbox.lv

Valde

Nadežda Imaka

67108707

29424687

Nadezda.Imaka@lvrtc.lv

Valde

Katrīna Hohberga

 

26781707

Katrina.Hohberga@vases.lv

Valde

Jana Kursiša

 

29152997

jana.kursisha@inbox.lv

Revīzijas komiteja

Ināra Ostrovska

67055525

29217998

inara.ostrovska@lattelecom.lv

Pasta sektora instruktore

Maruta Eizentāle

64107981

26126570

maruta552@inbox.lv

Pasta sektora instruktore

Ilze Taldikina

67502808

29569377

Ilze.Taldikina@pasts.lv

Grāmatvede

Ineta Makare

67507096

29180665

gramatvediba@lsab.lv

 

 

 



Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.