• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


LSAB seniori apmeklēja teātra dienas koncertu „Divi vienā” Nacionālajā teātrī

2019. gada 14. aprīlī LSAB seniori kopā ar ģimenes locekļiem apmeklēja teātra dienas koncertu „Divi vienā” Nacionālajā teātrī.

Pirmajā daļā “Poēma par skatuvi” skanēja fragmenti no kādreiz ļoti nozīmīgām Nacionālā teātra izrādēm “Sfinksa”, “Indriķa hronika”, “Kerija. Retrospekcija”, “Leo. Pēdējā bohēma”, kā arī mūzikla “Bāskervilu leģenda”.

Otrajā daļā “Circeņa pavasaris” bija programma ar Nacionālā teātra asprātīgāko un dziedošāko aktieru piedalīšanos. No aizskatuves bija izlīdis mūžam jaunais Jāņa Skaņa Circenis, konferansjē pienākumus bija uzņēmies pats koncerta režisors un skatuves personība Edmunds Freibergs. Koncerts senioriem ļoti patika, jo piedalījās ļoti daudz teātra dziedošie aktieri, kā Marija Bērziņa, Dace Bonāte, Madara Botmane, Daiga Gaismiņa, Dita Lūriņa, Anna Klēvere, Maija Doveika, Līga Zeļģe, Ainārs Ančevskis, Uldis Anže, Jānis Āmanis, Uldis Dumpis, Mārtiņš Egliens, Juris Hiršs, Normunds Laizāns, Ģirts Liuziniks, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis, Voldemārs Šoriņš, Rasma Garne, Lolita Cauka, Ivars Puga un citi. Bija gan nopietnas, gan jautras dziemas un dejas, gan asprātības un politiskie joki.

Cieņā,

Aija Daukste

LSAB Senioru kustības priekšsēdētājaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.