• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


LSAB seniori apceļo Liepājas pusi

2019. gada 18. maijā, jaukā sestdienā LSAB seniori devās ekskursijā uz Liepājas pusi. Liepājā apmeklējām ikgadējos Livas ciema svētkus ar koncertiem un amatnieku tirdziņu. Nedaudz pastaigājām pa Liepājas vecpilsētu, apskatījām koncertzāli "Lielais dzintars".

Tālāk devāmies uz Latvijas sauszemes tālāko rietumu punktu pie Bernātiem. Pārsteidza šeit esošais miers, tīrā jūra un pludmale. Pēc pastaigas pie jūras devāmies skatīties ziedošos rododendrus, magnolijas, ceriņus un citus augus Rucavas dendroloģiskajā parkā. No parka augstākā punkta - Muižas kalna- pavērās skaists skats uz ziedošo apkārtni.

Gardu rucavnieku mielastu baudījām etnogrāfiskajā mājā "Zvanītāji" . Mielastā bija vārīti kartupeļi ar balto sviestu, siļķīte, skābputra, rūgušpiens un rupjmaizes kārtojums saldajā. Bija ļoti garšīgi.Klausījāmies stāstījumā kā gatavo balto sviestu, skābputru un rupjmaizes kārtojumu, kā arī par novada tautastērpiem un tradīcijām.

Tālāk devāmies uz Otaņķiem, kur apskatījām Prencslavu dzirnavas. Dzirnavu saimniece arī cep gardas plātsmaizes, pīrādziņus un citus konditorejas izstrādājumus. Bija iespēja tos degustēt un pēc tam iegādāties. Mājup braucot gar autobusa logiem skatījām ziedošos plašos rapšu laukus Kurzemē. Diena bija jauka un izdevusies. Senioriem patika.

Cieņā,

Aija Daukste LSAB Senioru padomes priekšsēdētājaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.