• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


LSAB biedru ekskursija uz Klaipēdu- Palangu un Nidu

Agrā 27. jūlija rītā LSAB biedri no Rīgas, devās līdz Jelgavai, kur pievienojās pārējie ceļotāji, lai tālāk varētu doties jau uz Lietuvu !

Pirmā apstāšanās vieta bija akmeņu ieleja Madzučai. Vietējais gids pastāstīja par šo unikālo izveidoto japāņu dārzu, kurš ir lielākais japāņu dārzs Eiropā!!!

Tālāk devāmies jau Palangas puses virzienā, kur mūs sagaidīja Dzintara muzeja gide, kuras stāstos klausoties, uzzinājām interesantus nostāstus par Palangas Dzintaru muzeju, kā arī par šīs muižas agrāko saimnieku dzīvi. No Dzintara muzeja devāmies apskatīt Botānisko dārzu un tālāk līdz slavenajai gājēju ielai, lai dotos līdz molam. Staigājot gar jūras krastu un vērojot jūru, bijām ieelpojuši jūras svaigo gaisu un vakarā devāmies uz Klaipēdu, kur iekārtojāmies viesnīcā. Gide pastāstīja, ka pirmajā dienā nobraucām 300 km.

Atpūtušies un pēc brokastīm veidojām foto sesiju pie viesnīcas, LSAB jaunajos krekliņos. Pateicāmies LSAB vadībai par šo dāvanu.

Pēc foto sesijas devāmies uz prāmi, kur pārcēlāmies uz Kuršu kāpu, Neringu, kura ir apdzīvota vieta. Apskatījām balto smilšu tuksnesi - Pārnidas kāpu. Tālāk Jodkrante un Nida - pastaigājamies pa promenādi, ieturējām pusdienas vietējos krodziņos. Varējām nogaršot vietējo zvejnieku zivis un aizvest uz mājām.

Pēc Nidas jau mēs devāmies uz izrādi Delfinārijā. Redzējām emocionālu šovu, kas patika bērniem un arī pieaugušiem.

Tad jau ar prāmi pārcēlāmies uz Klaipēdu, lai jau dotos mājas virzienā. Katrs dalijās iespaidos par šo dienu. Devāmies tālāk līdz Jelgavai, Rīgu sasniedzām pulksten 23.00 Nobrauktais ceļojuma garums sastādīja ap 600 km.

Paldies LSAB.

Ceļojuma domas apkopoja LSAB biedres Inga un ElgaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.