• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


LSAB biedru ceļojums uz Nīderlandi

No 2019. gada 30.aprīļa līdz 06.maijam Latvijas sakaru darbinieku arodbiedrības biedri no VAS “Elektroniskie sakari” un VAS “Latvijas Pasts” devās burvīgā kopīgā ceļojumā uz Nīderlandi. Ceļojums bija fantastiska kopā būšanas sajūtu baudīšana un atpūta no ikdienas darbiem un rūpēm, lai uzkrātu spēkus jauniem izaicinājumiem.

Apmeklējām ziedošo karaļa ziedu parku Keukenhof, piedzīvojumiem bagāto un slaveno Nīderlandes galvaspilsētu Amsterdamu, romantisko zvejnieku ciematiņu Markelas salā, kā arī daudzas citas pasakaini skaistas vietas. Bija iespēja izbaudīt gan slavenās Nīderlandes siera tradīcijas, degustējot visdažādākos sierus, iepazīties ar koka tupeļu ražošanas tradīcijām un iegādāties tās arī savā īpašumā, vērot dimantu apstrādi, baudīt romantiku un jūras veltes zvejnieku ciematā, kā arī sajust straujo dzīves ritmu un dzīves baudīšanu Amsterdamā.

Biedru atsauksmes ir ļoti pozitīvas un pacilājošas. Patiess prieks un pateicība LSAB par šo lielisko iespēju kopā baudīt tik neaizmirstamus mirkļus!

Ar cieņu,

Katrīna Hohberga

VASES AO priekšsēdētāja

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.