• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


LSAB PRO biedri izpēta Pērnavu un tās apkārtni

Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības  PRO biedri no VAS ”Latvijas Pasts” un Tet grupas devās braucienā uz Igauniju, Pērnavu 2022.gada 02. un 03.aprīlī.

  Lai vairāk pastāstītu biedriem par arodbiedrību un kopā paveikto, LSAB PRO organizēja viktorīnas jautājumus, kā arī balvas par pareizajām atbildēm.LSAB PRO prezidente I. Liepiņa pasniedza balvas jaunākajai arodbiedrības biedrei Evelīnai no Liepājas un Laurai no Saldus par precīzāko atbildi!

Brauciena laikā apmeklējām Alpaku fermu, kur kautrīgie dzīvnieki sniedz viesiem labu enerģiju un uzlabo garastāvokli. Interesantu stāstu par saviem mīluļiem pastāstīja īpašniece, kura jau vairākus gadus audzē šos mīlīgos dzīvniekus.

Varējām pabarot un paglaudīt alpakas, kurām ļoti garšo burkāni un patīk pozēt fotogrāfam.

Tālāk devāmies uz Pērnavu, kur devāmies pastaigā pa pilsētu. Pēc pastaigas devāmies uz viesnīcu Tervis Medical SPA, kur varējām baudīt ūdens procedūras.

Otrā rītā pēc brokastīm atvadījāmies no Pērnavas un devāmies mājup. Atpakaļceļā iebraucām arī tirdzniecības centrā, lai iegādātos suvenīrus no Igaunijas.

Pa ceļam apmeklējām Pajumē fermu, kas ir viena no pirmajām BIO piena saimniecībām, kurā gatavo bio jogurtus un sierus. Pēc degustācijas varējām iegādāties piena produktus līdzņemšanai.

Kopējās sarunās arodbiedrības biedri izteica pateicību LSAB PRO prezidentei I. Liepiņai par ieguldīto darbu biedru labā pārrunās ar darba devējiem un koplīguma uzturēšanā. Biedri vienojās aktīvāk uzrunāt savus darba kolēģus un pastāstīt par arodbiedrības darbu biedru labā un iespējām. Jo vairāk darbinieku ir arodbiedrībā, jo spēcīgāka ir arodbiedrības balss uzņēmumā. Kopā mēs varam panākt vairāk, jo arodbiedrība – tie esam mēs paši.

 

Ceļš līdz Rīgai un dodamies tālāk uz Kurzemi.

 

Pateicamies LSAB PRO par ekskursiju un iespēju būt kopā šajā  sarežģītajā laikā !

 

Ar cieņu,

ElgaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.