• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


Aukštaitija - Lietuvas ezeru zeme

LSAB Lattelecom grupas arodbiedrības biedri 26. un 27. septembrī devās rudens ceļojumā uz Lietuvu.  Ceļojuma laikā apskatīja Skaistkalnes baznīcu, pārejot pāri Biržu garākajam koka tiltam Lietuvā apskatīja Astravas muižu. Pēc tam jau ar autobusu devās apskatīt karsta kritenes.  Anykščai izbrauca ar šaursliežu vilcienu līdz Rubiķu ezeram.  Ezera krastā ieturēja pusdienu pauzi nobaudot uz utklātas uguns gatavoto zivju zupu un pēc tam devās uz Moletai kosmoloģijas muzeju.
Pirms iekārtošanās viesnīcā Utenā izmantoja iespēju apskatīt izgaismoto strūklaku šovu.  Otrajā Aukštaitijas nacionālajā parkā apskatīja Palūšes baznīcu, kuru cēluši Ventspils amatnieki, kā arī gida pavadībā izstaigāja Bitenieku muzeju.
Romnēsā izmēģināja paši pagatavot Lietuvas gardumu- šakoti.  Latvijas -Lietuvas pierobežas pilsētā Zarasai apskatījām īpatnējo pilsētas veidojumu ar radiālajām ieliņām un Zarasai ezeru ar romantiskajām saliņām. Un ekskursijas noslēgumā apskatīja Stalmežes baznīcu ar  blakus tai esošo Lietuvas liekāko ozolu, kā arī Rokišķos pa gājēju ieliņu aizgāja līdz skaistajam Rokišķu muižas ansamblim.
Paldies LSAB valdei par sniegto līdzmaksājumu ceļojumam!

L.Brahmane Lattelecom arodbiedrības uzticības persona
Vairāk foto ir „Galerijas”Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.