• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība

Arodorganizācijas

Priekšsēdētāja vārds, uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Fiksētais

Mobilais

TELEKOMUNIKĀCIJU UN IT SEKTORS

Aizkraukle

Jānis Zirnītis

 

26562879

janis.zirnitis@lattelecom.lv

Bauska

Lidija Katkeviča

 

29255517

lidija.kat@inbox.lv

Cēsu OC + Cēsis

Digna Soboļeva

 

29411569

digna.soboleva@inbox.lv

Cēsu kasiere

Maija Supe

 

28266939

maija.supe@lattelecom.lv

Centriņš

Ināra Ostrovska

67055525

29217998

inara.ostrovska@lattelecom.lv

Daugavpils

Marija Upeniece

65407644

26461866

marija.upeniece@lattelecom.lv

Dobele

Andis Pankins

63721616

29470156

andis.pankins@citrus.lv

Gulbene

Vija Šūpola

 

28368863

vija.supola@gmail.com

Jelgavas AO

Ligita Brahmane

 

25911567

ligita.brahmane@inbox.lv

Jēkabpils (+ Preiļi)

Poļina Kovaļenko

 

26326189

polina.kovalenko@lattelecom.lv

KCD Liepāja

Irina Socka

 

26711660

irina.Socka@gmail.com

LECC

Jurijs Mališevs

 

29475571

jurijs0108@inbox.lv

LECC RZ

Aija Daukste

 

29208224

aijadaukste@gmail.com

Limbaži

Dzintars Cipulis

 

29136140

dzcipulis@inbox.lv

Ludza

Valdis Senkāns

65723798

29136864

valdis.senkans@citrus.lv

Madona

Florijāns Cecerāns

29172100

 

fceceran@inbox.lv

Ogre

Alda Bērziņa

65022555

29481470

alda.berzina@gmail.com

Rēzekne+ Krāslava

Jeļena Novikova

26165645

29158613

jelena.novikova@lattelecom.lv

Rēzeknes OC AO

Lidija Kaupere

67049779

29161340

lidija.kaupere@lattelecom.lv

Saldus

Guntis Leitis

 

29341357

Guntis.Leitis@lattelecom.lv

Talsi

Gatis Lasenbergs

63299240

29343145

gatis.lasenbergs@lattelecom.lv

Tukums

Ilze Meijere

 

29644218

aina.mateiko@lattelecom.lv

TVC + TI

Aivars Andersons

67321576

29482523

aivars.andersons@lattelecom.lv

Valmiera (+Valka)

Armands Austriņš

64225284

26443195

armands.austrins@lattelecom.lv

Ventspils

Inese Zaksa

67051568

26376936

inese.zaksa@lattelecom.lv

Mailmaster

Gundars Briedis

67509063

26717758

gundarsbriedis@inbox.lv

LVRTC

Nadežda Imaka

67108707

29424687

Nadezda.Imaka@lvrtc.lv

VASES

Guntars Sviķis

 

22012813

guntars.svikis@vases.lv

VASES

Aivars Kricmanis

 

29289639

aivars.kricmanis@vases.lv

 

 

Arodorganizācijas

Priekšsēdētāja vārds, uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Fiksētais

Mobilais

PASTA UN LOĢISTIKAS SEKTORS

Aizkraukles pasts

Mārīte Grigorenko

65120125

29987960

 

Bauskas pasts

Grieta  Āboltiņa

63922268

29239289

p3901np@pasts.lv

Cēsu pasts

Maruta Eizentāle

64107981

26126570

maruta552@inbox.lv

Dobeles pasts

Līga Tauriņa

63781324

29482991

 
           

 


Arodorganizācija

AK Priekšsēdētāja vārds, uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Fiksētais

Mobilais

Gulbenes pasts

Anita Čude

64497684

27893671

gk44@pasts.lv

Jelgavas pasts

Viktors Ziņģis

27818585

27818585

27818183

zingis007@inbox.lv

Rēzeknes pasts

Vija Paņina

64621047

22355039

vija_panina@inbox.lv

Valmieras pasts

Lidija Zālmane

 

26028683

liduks1971@inbox.lv

 

Arodorganizācija

AK priekšsēdētājs

E-pasts

LP   AO arodkomiteja

Ilze Taldikina

ilze.taldikina@pasts.lv

LP   AO arodkomiteja

Jana Kursiša

jana.kursisha@inbox.lv

LP   AO arodkomiteja

Aleksandrs Ņerozņaks

aleksandrs.neroznaks@pasts.lv

LP   AO arodkomiteja

Alma Borina

alma.borina@pasts.lv

LP   AO arodkomiteja

Ausma Konošonoka

ausma.konosonoka@pasts.lv

LP   AO arodkomiteja

Silvija Vanceviča

p1011np@pasts.lv

LP   AO arodkomiteja

Tatjana Černomaza

pp5001@pasts.lv

LP   AO arodkomiteja

Irina Pataja

irenini@inbox.lv

LP   AO arodkomiteja

Edmunds Bebrišs

Edmunds.Bebriss@pasts.lv

Daugavpils

Svetlana Sidorenko

p5401np@pasts.lv

Iecava

Mairita Bringule

Bringule@gmail.co

 

Jelgava

Svetlana Bērziņa-Antonišķe

p3034np@pasts.lv

Kuldīgas

Dace Purmale

dace.purmale@inbox.lv

Liepāja

Iveta Holštroma-Ezerta

p3412np@pasts.lv

Limbaži

Sandra Apine

sandra.jaspere@inbox.lv

Rīga

Sarmīte Valgere

sarmite110@inbox.lv

Rīga

Ilona Kāne

Kankans@inbox.lv

Rīga

Lana Lapkovska

lana.kivelenoka@inbox.lv

Saldus

Inese Levica

sc3800@pasts.lv

Talsi

Sanita Gutāne

p3201np@pasts.lv

Tukums

Elita Bukovska

p3101np@pasts.lv

Valka

Vija Priedīte

p4701np@pasts.lv

Valmiera

Madara Vaivode

madarux33@inbox.lv

 

Ventspils AO

Gunta Gūtmane

p3627np@pasts.lv

 

 



Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.