• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
UNI apsveic Gaju Raideru ar ievēlēšanu SDO ģenerāldirektora amatā


UNI ģenerālsekretārs Filips Jennings saka - Gajs Raiders ir pareizā izvēle, lai veiktu ārkārtas pasākumus pienācīgas nodarbinātības un sociālā taisnīguma nodrošināšanai šajā krīzes laikā.

Bijušais Starptautiskās Arodbiedrību konfederācijas (ITUC) ģenerālsekretārs Gajs Raiders 2012.gada 28.maijā ievēlēts par Starptautiskās Darba organizācijas (SDO) ģenerāldirektoru, pārņemot posteni no Huana Somavia, kurš pēc 13 darba gadiem amatu atstās septembrī.

G.Raideram, kurš kļuvis par SDO 10.ģenerāldirektoru ir plaša un praktiska pieredze arodbiedrību kustībā un arī Starptautiskajā Darba organizācijā, lai virzītu organizācijas darbību pareizajā virzienā, īpašu uzmanību pievēršot cienīgu darba vietu radīšanai, uzsverot nodarbinātību un darbinieku tiesības kā prioritāros jautājumus starptautiskajā ekonomikā.

G.Raiders tika izvēlēts no deviņiem kandidātiem pēc nebijuša sešu kārtu balsojuma, saņemot 30 no 56 SDO Valdes locekļu balsīm. Ņemot vērā, ka puse no Valdes locekļiem ir valdību pārstāvji, tas ir patiešām labs novērtējums.
 

Vairāk >>>http://www.uniglobalunion.org/Apps/uni.nsf/pages/homepageEn?Opendocument&exURL=http://www.uniglobalunion.org/Apps/UNINews.nsf/vwLkpByIdHome/7086B6EC9DE1D3A7C1257A0D0031883A?OpenDocumentJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.