• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Rezultāts - IR


Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības parakstu vākšanas kampaņa „Par taisnīgām algām pastniekiem !”, ko uzsākām pirms mēneša, protestējot pret kārtējo atalgojuma (darba slodžu) samazinājumu, savu panākusi.

20.janvārī uzņēmuma vadība un arodbiedrība parakstīja vienošanos ar kuru pastniekiem un pastniekiem-autovadītājiem darba slodzēs atkal tiek ieskaitīts laiks neadresēto reklāmas materiālu piegādei, komercpreču pārdošanai, maksājumu pieņemšanai un abonēšanas pakalpojumu noformēšanai, saglabājot paaugstināto komisijas maksas apmēru. Puses vienojās, ka tiks veikta kopīga situācijas uzraudzība un analīze, lai nepieļautu darbinieku tiesiskā, ekonomiskā un sociālā stāvokļa pasliktināšanos. (Vienošanās >>> ŠEIT)

Pateicamies visiem - pasta darbiniekiem, arodbiedrības biedriem un atbalstītājiem, pasta klientiem, visiem iedzīvotājiem, kuri atsaucās mūsu aicinājumam, par izpratni un solidāro atbalstu.
Vairāk kā 3000 paraksti, atbalstot arodbiedrības nostāju, bija nozīmīgs arguments arodbiedrības sarunās ar Satiksmes ministrijas un Latvijas Pasta vadību, risinot jautājumu par pastnieku darba organizāciju un taisnīgu darba samaksu pēc pārejas uz 5 darba dienu režīmu.
Īpaša pateicība aktīvākajiem: Rīga un Rīgas rajons (572 paraksti), Jēkabpils (493); Kuldīga (412); Tukums (262); Jelgava (229); Aizkraukle (209); Cēsis (198).... Protams arī visiem pārējiem, jo pat katra atsevišķā balss top skaļa un sadzirdāma kopumā.
Būsim vienoti! Būsim kopā!Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.