• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Par LSAB aktivitātēm jūnijā


2016.gada 14.jūnijā LSAB valdē tika apspriesta LSAB darbība četros līmeņos: uzņēmuma, nozares, nacionālā un starptautiskā.     

Galvenās aktualitātes uzņēmumos: LTC notika tikšanās ar uzņēmuma vadību par algām lielākajām amatu grupām (nākošā tikšanās norunāta rudenī). 29.jūnijā paredzēta tikšanās par atvaļinājuma piešķiršanas kārtību. Attiecībā uz LP LBAS nosūtīja Ministru kabienta prezidentam aicinājumu piešķirt kompensāciju par abonētās preses piegādi, lai darbinieki varētu saņemt cienīgu darba samaksu. Tāpat LSAB aicināja LP valdes priekšsēdētāju Mārci Vilcānu atjaunot darba aizsardzības komitejas darbu un darba strīdu komisijas darbu.

Nozares līmenī ir aktuāla UNI-Latvia alianses līguma parakstīšana un ģenerālvienošanās noslēgšanas veicināšana pasta un telekomunikāciju nozarēs.

Nacionālā līmenī ir notikušas vairākas svarīgas sanāksmes budžeta un nodokļu apakškomisijā Finanšu ministrijā (panākta nodokļu atlaide koplīguma ganatijai – ēdināšanai, sākot ar 2017.gadu). 3.jūnijā Saeimas Eiropas lietu komitejā notika sanāksme par Transatlantisko tirdzniecības un investīciju partnerību (TTIP) 13.sarunu raunda iznākumiem.


LSAB valdē uzklausījām prezentāciju par LBAS KKS iniciatīvu un notika gatavošanās LSAB sporta svētkiem Lejastiezumos 2016.gada 12.-14.augustā.
 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.