• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
LBAS uztur prasību pret strauju pensionēšanās vecuma palielināšanu


Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) ārkārtas Valdes sēdē 16. aprīlī atkārtoti izskatīja jautājumu par grozījumiem likumā „Par valsts pensijām”. LBAS viedoklis ir nemainīgs – joprojām uzskatīt par pamatotu iepriekšējo, savstarpēji saskaņoto lēmumu: uzsākt pensionēšanās vecuma paaugstināšanu no 2016. gada. Turklāt, LBAS uzskata, ka tas jāveic ar mērenu soli - 3 mēneši gadā, lai 65 gadu pensionēšanās vecumu Latvijā sasniegtu 2028. gadā.
 
Ņemot vērā situācijas nopietnību, LBAS uzsāk darbu pie referenduma sagatavošanas, lai nepieļautu strauju pensionēšanās vecuma paaugstināšanu,  gadījumā, ja šī sociāli izsvērtā pozīcija, kas balstīta uz strādājošo interesēm, netiks ievērota.
 
Paralēli LBAS turpina vēstuļu akciju par pensionēšanās vecuma paaugstināšanu no 2016. gada, un aicina visus būt aktīviem un tajā iesaistīties. Vēstule atrodama LBAS mājas lapā www.arodbiedribas.lv , tajā jāieraksta savs vārds un tad, nospiežot „sūtīt”, tā automātiski aizceļo uz Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas e-pastu. Turpat iespējams vēstuli izdrukāt, lai to nosūtītu uz Saeimu pa pastu.

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.