• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LBAS aicina uz mītiņu 19.jūnijā


 Šodien LBAS ārkārtas Valde nolēma rīkot plašu mītiņu 19.jūnijā plkst. 15.00 - 16.00 pie Ministru kabineta.

19.jūnijā plkst. 15.00 – 16.00 LBAS organizē mītiņu – sapulci pie Ministru kabineta, kuras laikā valdībai atgādināsim par LBAS prasībām: par cienīga darba un dzīves apstākļiem Latvijā - pret sociālo nevienlīdzību.
Aicinām piedalīties visus arodbiedrību biedrus un viņu ģimenes locekļus! Atgādināsim politiķiem par viņu solījumiem!

 LBAS ir nobažījusies par aizvien augošo nabadzīgo cilvēku skaitu, par aizvien lielāko sociālās nevienlīdzības plaisu starp dažādām sociālajām grupām, par to, ka strādājošie cilvēki ar savu darba algu nespēj kompensēt arvien augošos izdevumus par veselības aprūpi, izglītību un citiem ikdienas eksistences izdevumiem.

 
Laikā, kad valdība Latviju eksponē kā Eiropas veiksmes stāstu, mēs esam gandrīz pati nabadzīgākā valsts ES. Latviju drīzāk raksturo lielais bezdarbs, it īpaši jauniešu vidū, kā arī vairāki simti tūkstošu no valsts aizbraukušo ekonomisko bēgļu. Tādēļ LBAS atbalsta Eiropas arodbiedrību konfederācijas (ETUC) Eiropas Sociālo paktu un tajā akcentēto sociālo dimensiju, kas nozīmē: labākus dzīves un darba apstākļus, sociālo un tiesisko aizsardzību, labus sabiedriskos pakalpojumus un sociālo dialogu.
 
19.jūnijā plkst. 15.00 – 16.00 LBAS organizē mītiņu – sapulci pie Ministru kabineta (pieteikta – uz trotuāra pie MK parādes durvīm un uz pirmās braucamās daļas joslas), kuras laikā valdībai atgādināsim par LBAS prasībām – par cienīga darba un dzīves apstākļiem Latvijā. Plānots, ka mītiņā piedalīsies ap 1500 cilvēku.
 
Aicinām piedalīties visus arodbiedrību biedrus un viņu ģimenes locekļus!  Atgādināsim politiķiem par viņu solījumiem!
 
LBAS pieprasa:
  • TAISNĪGU UN SAMĒRĪGU NODOKĻU POLITIKU!
  • ATBALSTU JAUNĀM DARBAVIETĀM!
  • SOCIĀLO TAISNĪGUMU!
  • NODARBINĀTĪBAS GARANTIJAS JAUNIEŠIEM!
  • CIEŅU KOPLĪGUMIEM UN SOCIĀLAJAM DIALOGAM!
  • DROŠAS DARBA TIESĪBAS!
 
19. jūnijā plkst. 15.30 – 16.00 ETUC ģenerālsekretāra vietnieks Patriks Išerts Ministru kabinetā tiekas ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski. Šī tikšanās notiek ETUC kampaņas ietvaros, kuras laikā ETUC vadība tiekas ar visu ES valstu vadītājiem pirms ES valstu vadītāju samita 27., 28.jūnijā, lai politiku veidotājiem atgādinātu par to, ka krīze vēl nav beigusies.
 
 
LBAS priekšsēdētājs                                                         P. Krīgers
 

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.