• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Aicina atbalstīt Nīderlandes apkopēju streiku


Dārgie kolēģi

Mūsu kolēģiem, arodbiedrības FNV Bondgenoten biedriem, nepieciešama mūsu palīdzība.Nīderlandes apkopēji streiko jau vairāk nekā mēnesi. Koplīguma sarunas ir pārtrauktas un UNI Global Eiropas Savienība ir ļoti norūpējusies par nespēju panākt taisnīgu risinājumu  starp apkopes kompāniju darbiniekiem un vadību.
Apkopēju prasības ir vienkāršas un saprātīgas. Būtībā, viņi cīnās par labāku nākotni, par cieņu un godīgu attieksmi pret viņu darbu. Viņi pieprasa saprātīgu darba apjomu, apmaksātas slimības atvaļinājuma dienas un taisnīgu darba samaksu. Šīs prasības ir svarīgas, un tās ir jāapmierina.

Mēs aicinām Holandes valdību un holandiešu multinacionālās kompānijas, kuras gūst labumu no šiem apkopēju pakalpojumiem, atbalstīt arodbiedrības koplīguma priekšlikumus un veikt pasākumus, lai steidzami atrisinātu streikojošo prasības.
Es rakstu jums, jo mums nepieciešams, ka UNI dalīborganizācijas visā pasaulē visas kā viens iestājas par mūsu brāļiem un māsām šajā cīņā par taisnīgumu. Konkrēti, mēs lūdzam Jūs nosūtīt elektronisku paziņojumu, izmantojot interneta saiti:
http://www.labourstart.org/cgi-bin/solidarityforever/show_campaign.cgi?c=1254&src=uni

Kā apkopēji saka, "schoongenoeg!" - „nu gan vienreiz pietiek!”

Ar cieņu, Filips Dženings UNI ģenerālsekretārs

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.