• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Par LSAB un LTC sanāksmi 16. martā


  Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības prezidente I.Liepiņa un Lattelecom Arodbiedribas uzticības persona L.Brahmane šā gada 16.martā tikās ar Lattelecom darba devēju puses pārstāvjiem I.Roni, V.Eglīti un I.Zelču.

Sanāksmes laikā darba devēju puses pārstāvji informēja par sporta aktivitātēm kustības “Vairāk kustību, vairāk prieka” ietvaros. Informēja par plānotajiem sporta pasākumiem un budžeta izlietojumu. Arodbiedrības puse apstiprināja nelielu daļu no sociālā fonda līdzekļiem novirzīt Lattelecom darbinieku Sporta spēļu organizēšanai. 

Darba devējs ierosināja koplīguma sarunu uzsākšanu. LSAB mērķis ir spēcināt un tuvināt koplīgumu darbinieku vajadzībām. Laikā, kad LSAB bija 80% biedru, Lattelecom darbiniekiem bija labākais koplīgums Latvijā. LSAB uzskata, ka labs koplīgums ir darbinieku labklājības pamats un vēlas apzināt darbinieku un jo īpaši biedru viedokli par nepieciešamajām garantijām.

 Nobeigumā tika pārrunāts jautājums par fizisko personu datu aizsardzības regulu. LSAB uzskata, ka prasībām ir jābūt samērīgām un atbilstošām apvienošanās brīvības pamatnormām.Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.