• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB biedri no VAS "Latvijas pasts" pavada nedēļas nogali Polijā2018.gada 18. un 19. augustā LSAB biedri no VAS "Latvijas pasta" pavadīja nedēļas nogali Polijā, Belostokā.

Brauciens kopumā bija jauks un interesants un apvienoja Latvijas pasta darbiniekus no dažādām Latvijas pilsētām.
Pabijām lielākajā Polijas tirgū, kur katrs varēja pabūt un izbaudīt tirgus gaisotni, pakaulēties ar tirgotājiem un iegādāties dažādas preces. Kā arī iepirkāmies slavenajā Belostokas lielveikalā Auchan.

Tad sekoja brauciena patīkamākā daļa -  iekārtošanās viesnīcā - Hotel Gołębiewski Białystok .

Tur varēja izbaudīt gan lieliskas vakariņas, gan brokastis un vienkārši lielisku atpūtu, relaksējoties viesnīcas akvaparkā Tropikana . Ūdens atrakcijas varēja baudīt gan sestdienas vakarā, gan arī svētdienas rīta cēlienā.

Tos, kurus nebija nogurdinājis nakts brauciens un piepildītā sestdiena, varēja sastapt viesnīcas naksts klubā, kur paballējāmies poļu mūzikas pavadībā.

Svētdienas rīta cēlienā devāmies ekskursijā pa Belostoku ar fantastisku krieviski runājošu gidu, kura  mūs iepazīstināja ar pilsētu un apmeklējām Braņickas pili un skaisto parka kompleksu, kā arī pilsētas vēsturisko centru, Rātslaukumu  un katoļu baznīcu.

Visi  sakām Paldies par braucienu ! Ieguvām daudz pozitīvu iespaidu un jauki pavadījām nedēļas nogali. Sākam nedēļu ar jaunu sparu! 

Paldies, ka brauciens bija no Valmieras.

Ar cieņu,

Madara  Vaivode

LP AO Valmiera  Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.