• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB biedri apmeklē Ķīnas Laternu festivālu Lietuvā2018. gada 8. decembra rītā devāmies ceļojumā uz Lietuvu, lai baudītu brīvdienu Ķīnas Laternu festivālā Lietuvā .

Izkāpjot no autobusa Šauļos joprojām nebija mitējies līt lietus, bet mēs devāmies iepazīt Šauļu vecpilsētu, kura ir viena no vecākām pilsētām Lietuvas ziemeļos. Apmeklējām – kājāmgājēju bulvāri, Saules pulksteņa laukumu, kā arī Sv. Pētera un Paula Katedrāli. Pēc pilsētas apskates devāmies uz Tirzniecības un Izklaides centru Akropolis, lai nobaudītu lietuviešu nacionālo ēdienu Cepelīnus.

Vēlā pēcpusdienā, braucot uz Pakrojas muižu, lietus jau nelija un bijām ļoti priecīgi! Pakrojas muižā – varējām apskatīt 20 Ķīnā darinātas gigantiskas zīda laternu skulptūras. Festivālā tika iedegts 40 metrus garš pūķis. Redzētjām pandu dārzu, milzu flamingo un Pelnrušķītes karieti. Izstaigājām briežu mežu un piedzīvojām, ko neredzētu – pilnu parku ar gigantiskām zīda gaismu skulptūrām, teatralizētus uzvedumus, svētku tirdziņu un īpašu svētku programmu.

Atvadoties jau vakarā no Pakrojas muižas skaistajām skulptūram un dzīvniekiem vēl ilgi pārunājām redzēto.

Ceļojums visiem ļoti patika, varējām sajust Ziemassvētku noskaņu pie košās Šauļu Ziemassvētku egles un atpūtušies atgriezāmies mājās.

Ar cieņu, Elga un LīgaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.