• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
LSAB PRO Jauniešu forums 2022Sestdien, 2022.gada 6.augustā LSAB PRO veiksmīgi organizēja Jauniešu forumu “Organizēta darba perspektīva nākotnē” IV sadarbībā ar Fr. Eberta fondu Baltijas valstīs. Tā ir skaista un biedru iemīļota tradīcija – mūsu LSAB PRO forumi. Kopā guvām iedvesmu jaunai darba dienai, nedēļai un pat gadam.  Priecājamies, ka saņemam iedvesmojošas biedru atsauksmes un pat atziņu, ka forumi ir gada gaidītākie pasākumi!

LSAB PRO Jauniešu forumu atklāja LSAB PRO prezidente Irēna Liepiņa, uzsverot arodbiedrība nozīmi Latvijā jauniešu iesaistei darba vietās un modernai interešu pārstāvībai uzņēmumā un nozarē. Izrunājām galvenos strukturēta un laba sociālā dialoga attīstības aspektus Latvijā, ieskicējot arī iespējamās likuma izmaiņas nākotnē.

Tālāk LSAB PRO biedri apguva komunikācijas prasmes ar Aiju Iesalnieci. Bija atraktīvi, izzinoši un jautri!  Arodbiedrības biedri ir īpaši darba vietas un Latvijas patrioti. Jūtas piederīgi vairāk iesaistīti darba vietai un vēlas sasniegt labāko iespējamo darba rezultātu Latvijā.  LSAB PRO Jauniešu forumu pagodināja ļoti jauki, atvērti un gudri viesi:

E. Smiltēns, Rīgas domes vicemērs,

V. Bergs, Rīgas domes deputāts,

E. Alksne, Rīgas Uzņēmēju biedrības priekšsēdētāja vietniece,

V. Rokjānis, Rīgas Uzņēmēju biedrības biedrs.

 LSAB PRO biedri ir galvenā vērtrība mūsu organizācijā.  Mēs ticam, ka cilvēks ir pamatvērtība valstī un viņa tiesības ir aizsargājamas. Arodbiedrība ir viena no Latvijas Republikas pamatbrīvībām – apvienošanās brīvība (Satversmes 108.pants).

 Mūsu arodbiedrība ar misijas apziņu pilda  noteiktos uzdevumus un mērķus biedru labā.  Apzināmies, ka darbs nav vienīgi ekonomiska aktivitāte izdzīvošanai, bet personības attīstīšanas veids, misija, dzīvesveids, domubiedru atrašana. Mēs LSAB PRO biedri veidojam labāku darba nākotni, iekļaujot šodienas vajadzības: demokrātijas un dialoga stiprināšanu, attālināto darbu, digitalizāciju un mākslīgā intelekta ietekmi uz darba tirgu, kā arī klimata izmaiņām kā daļu nākotnes perspektīvas. Uz tikšanos forumos un ikdienā!

 Liels paldies visiem par dalību, iesaisti un atbalstu! Īpašs paldies Fr. Eberta fondam Baltijas valstīs par atbalstu mūsu skaistajai tradīcijai – jauniešu izglītošanai par arodbiedrību. Vislielākā pateicība LSAB PRO biedriem!

 Veseli, vienoti un stipri Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrībā PRO!

 Ieskaties LSAB PRO Jauniešu foruma foto galerijā:  Bilžu galerija Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.