• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Iestājamies par Latvijas Pasta nākotniIestājamies par Latvijas Pasta nākotni
 
#sargāsimLatvijasPastu
 
LSAB PRO  iniciatīva ir sākusies un mums ir vajadzīgi  10 000 paraksti! Šobrīd ir 2755 paraksti, tātad vajadzīgas vēl 7245 balsis!  Tieši tad varēs iesniegt iniciatīvu Latvijas Republikas Saeimā kā kolektīvo iesniegumu.
 
Liels lūgums atbalstīt LSAB PRO kampaņu un aktivizēt visus LSAB PRO biedrus, VAS "Latvijas Pasts" darbiniekus, aktīvos iedzīvotājus, ģimenes un draugus! Lūdzu palīdziet  saviem senioriem nobalsot, ja viņiem pašiem nav savas  internetbankas, bet pasta pakalpojumi ir svarīgi un nepieciešami.
Balsojums  ir BEZ maksas – nospiediet pogu “GRIBU TIKAI PARAKSTĪTIES” mājas lapā Mana balss.lv. Katra balss ir svarīga!
 
 
Atbalsti un paraksties:  https://manabalss.lv/par-latvijas-pasta-naktoni/

​Ar šo iniciatīvu vēlamies panākt, lai Saeima pievērš uzmanību tam, ka VAS "Latvijas Pasts" lēmums slēgt 105 pasta nodaļas no 172 esošajām pasta nodaļām ir sasteigts un nav sagatavots atbilstīgi Latvijas sabiedrības, it īpaši reģionu iedzīvotāju un mazāk aizsargāto iedzīvotāju, interesēm. Lēmums ir pieņemts, pamatojoties uz īstermiņa rentabilitātes apsvērumiem un neizprotot nacionālā pasta operatora būtisko lomu valstī. VAS "Latvijas Pasts" nodrošina pasta pakalpojumu sniegšanu visā valsts teritorijā un veic arī sociālo funkciju, it īpaši reģionos. Pasta misija ir nodrošināt efektīvu, ērtu un pieejamu pasta pakalpojumu sniegšanu visiem Latvijas Republikā.

Lūdzam Latvijas Republikas Saeimu apturēt VAS "Latvijas Pasts" lēmumu par masveida pasta nodaļu likvidāciju un uzdot Latvijas Republikas Satiksmes ministrijai izstrādāt detalizētu pasta nozares struktūrpolitiku, kas nosaka nozares attīstības perspektīvu un ilgtspēju, ņemot vērā iedzīvotāju intereses, un nodrošina pasta pakalpojumu nodrošināšanu visā Latvijas teritorijā. Uzņēmumam ir vajadzīgs aktuāls valsts tiesiskais regulējums, lai nodrošinātu VAS "Latvijas Pasts" veiksmīgu darbību.

Līdz ar to sabiedrība iegūs kvalitatīvus un pieejamus pasta pakalpojumus visā Latvijā.

 

Ar cieņu,
Dr. iur. Irēna Liepiņa
LSAB PRO prezidente

+371 29177975
irena@lsab.lv
www.lsab.lvJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.