• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Ekskursija "Vienas dienas iepazīšanās ar Rēzekni"Rēzeknes-Krāslavas AO organizēja ekskursiju kājām "Vienas dienas iepazīšanās ar Rēzekni". Ekskursijas programmā bija izzinoša ekskursija uz Latgales vēstniecību GORS un tās koncertzāli. Gida pavadībā bijām tur, kur parasti skatītājiem nav ļauts ienākt – aktieru ģērbtuvēs, mēģinājumu zālēs, tāpat uzkāpām uz lielās skatuves un uzzinājām daudz ko interesantu par labāko koncertzāli Latvijā. Apmeklējām arī suvenīru salonu “Lāde”, kur iepazināmies ar keramiķa darbu – mūsu acu priekšā meistars no māla pikas radīja vāzi un stāstīja par keramiķa amata noslēpumiem. Apskatījām unikālu koka arhitektūras objektu – Zaļo sinagogu – lai iepazītos ar ekspozīciju, gida stāstījumu un nodegustētu maču. Visbeidzot mūs sagaidīja sātīgas vakariņas ebreju virtuves stilā vecpilsētas kafejnīcā “Argo”. Baudījām tādus ēdienus kā foršmaku, vistas zupu ar klimpām, pildītu vistu, tēju ar sufganijotiem – ebreju pončikiem. Vairāk bildes: ŠEIT:

Tiešām ļoti izdevušies pasākums! Interesanti un aizraujoši! Liels PALDIES arodbiedrībai par atbalstu!

Priecīgus un gaišus svētkus!!!

 

Kolēģu atsauksmes:

 

Gribam pateikties par brīnišķīgo ekskursiju pa Rēzekni. Labi izdomāts maršruts. Redzētais bija interesants un aizraujošs. Paldies par šo izdevušos pasākumu. Paldies par fantastisko dienas noslēgumu. Ikdienā esam aizņemti ar dzīves rutīnu un nezinām, ka mūsu ne tik lielajā pilsētā ir apskatāmi tik interesanti objekti.

 

Visu kolēģu vārdā pateicos!

 

Paldies Tev par ekskursiju.  Fantastisks pasākums – laba kompānija, sniegots noskaņojums

 

Liels paldies par lielisko ekskursiju. Ekskursija bija ļoti interesanta, izglītojoša. Protams noslēgums bija negaidīti labs! Paldies Tev, ka centies visa kolektīva vārdā.

 

Jūs esat neaizvietojama… Ceru uz turpinājumu šāda veida pasākumiem…

 

Priecīgus un gaišus svētkus!!!

 

Paldies!!!

 

Pasākums izdevās un ļoti patika. Pirmkārt, kā pāreja no iespringtā darba ritma uz Ziemassvētku atpūtas periodu, otrkārt, bija iespēja uzzināt ko interesantu  par vietām, kurām ikdienā paeju garām. Gan modernais “GORS” un “Zeimuļs”, gan ebreju sinagoga ir piepildīta ar interesantiem faktiem un nostāstiem.

 

Sirsnīgs paldies par veiksmīgi izplānoto, organizēto un vadīto ekskursiju pa Rēzeknes kultūras objektiem!  Jutāmies tiešam gandarīti! Ar nepacietību gaidām nākamo ekskursiju!

 

Ar cieņu,

Rēzeknes – Krāslavas AO priekšsēdētāja

Jeļena Novikova

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.