• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Ceļojums uz GruzijuLatvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības biedri ar līdzbraucējiem maija brīvdienās no 27. aprīļa līdz 5. maijam ar lidmašīnu devās ceļojumā  uz Gruziju. Gruzija sagaidīja ar siltu un saulainu laiku, kurš pavadīja visa ceļojuma garumā.

Tbilisi lidostā mūs sagaidīja tūroperatota Vita Travel pārstāvji, kuri grupu ar autobusu vizināja pa Gruzijas kalnu ceļiem un dalījās ar savām zināšanām un arī ar savu mīlestību pret dzimto zemi.

Ja neskaita Gruzijas galvaspilsētas Tbilisi apmeklējumu, pamatā ceļojām pa kalnu apgabaliem. Kalni fascinēja ar savu majestātiskumu un varenību.

Visiespaidīgākais bija brauciens pa Gruzijas kara ceļu uz Kazbegi kalnu.

Protams iespaidīgs bija klostera Džvari apmeklējums, no kura varēja baudīt skatu kā divas upes- Kura un Aragvi satek vienā. Apmeklējām Rabatas cietoksni, kurš pārsteidza ar savu varenību. Kā arī klintī iebūvēto kalnu pilsētiņu Vardziju.

Vienu nakti pavadījām kalnu kūrortā Boržomi. Vakarā peldējām minerālūdens baseinā, bet nākamajā dienā jau apmeklējām Boržomi parku un pagaršojām minerālūdeni tieši no akas.

Apmeklējām Kahetijas rajonu,apskatījām Alazanjas ieleju, Kindzmarauli vīna ražotnē degustējām vīnu, kā arī apmeklējām bijušā Gruzijas diplomāta Čavčavadzes muižu.

Katru dienu paralēli ekskurisjām baudījām arī vietējo ēdienu.

Līdz ar to ceļojums izveidojās divi vienā - Gruzijas skaisto dabas un kultūras iepazīšana, kā arī gastronomiskā tūre.

Kalni ceļotājus piepildīja ar savu enerģiju.

Paldies LSAB par sniegto atbalstu.

 

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.